Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83
Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83

Генератор

Генератори-це системи, які перетворюють механічну енергію в електричну за допомогою комбінації деталей, що складаються з генераторів і двігателей.Генератори, що мають багато прикладів серед систем, поширених в нашому житті, можуть бути прикладами перетворення хімічних енергій в електричну енергію або електричних систем, які перетворять фотоелементи в фотоелектричні системи.

Котушка в електромагнітних генераторах, також звана Динамо, продовжує рух, розрізаючи індукційні лінії в магнітному полі. В електростатичних енергіях, це диссипация протилежних електричних зарядів, отриманих за допомогою електростатичного індукції або тертя.
Існують критерії відбору генераторів. Це;
Напруга, частота і фазовий номер генератора
Географічні та фізичні умови, де буде використовуватися генератор
Допустимий крок напруги та частоти падіння
Характеристики навантаження
Типи управління генераторами відповідно до способу використання
Насправді генератори-це дуже важливі винаходи, які тісно впливають на життя людини. Він має функцію порятунку життя людей залежать від нього, особливо в разі відключення електроенергії в лікарнях. У великих і комплексних корпоративних компаніях і на заводах відключення електроенергії протягом 1 години може призвести до величезних економічних втрат. У таких випадках генератор є економічним рятівником. У банках і IT-компаніях, де документи підкріплені великими комп’ютерами, втрата електрики на мить викликає великі фінансові втрати. Запобігання цих ризиків забезпечується генераторами. Сьогодні генератор є однією з причин ефективності і успіху багатьох компаній, і є надзвичайно привабливим технологічним продуктом, який продовжує набувати широкого поширення.

Related Posts

Leave a Reply