Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83
Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83

Продажі дизельних генераторів

Наша потреба в електричній енергії у всіх аспектах нашого життя поступово зростає. Нам не хочеться втрачати зручність в центрі нашого життя і відчувати дискомфорт порушуючи повсякденну рутину і роботу. Отже, з виробництвом генераторів зникли такі проблеми, як перебої в подачі електроенергії, і виробники відчули полегшення. Різні види генераторів, які призначені для використання в великих компаніях і бізнесі, полегшують наше життя. Ті, що виробляються в двох видах, бензинові так і дизельні генератори відрізняються в залежності для якої галузі використання призначені.
Дизельний генератор використовується з дизельним паливом і є одним із видів генераторів. У дизельних генераторах дизельне паливо спалюється і перетворюється на механічну, а потім на електричну енергію. Дизельне паливо не спалюється легко, воно дешевше, його легко поставити, паливний бак може бути великим, а вартість обслуговування – висока.
Дизельні генератори виробляються між 5 кВА і 2500 кВА при стандартних умовах виробництва. Вартість одиниці виробленої енергії більш вигідна, ніж у бензинових моделей. У них більш тривала тривалість життя. Вони також виготовлені для важких умов роботи. Їх можна знайти набагато простіше і продати як Б / У.
Дизельний або бензиновий генератор? На запитання ми можемо дати наступну відповідь.
Якщо вам потрібен невеликий генератор, можна провести порівняння, тому що бензинові генератори виробляються максимум до 15 кВА. Генератори виготовляються дизельними коли перевищують 15 кВА.

Related Posts

Leave a Reply