Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83
Зв'яжітся з нами:: +90 850 241 06 83
ХТО МИ?

Про Нас

DAS POWER Генератор

Генератор DAS POWER – лідер серед турецьких

У 2008 році ми почали наш виробничий шлях, сказавши “Ми теж на ринку!”. Як в Туреччині, так і в усьому світі, нам вдалося за короткий час переписати історію генераторів.
Одна з наших найважливіших цілей на цьому шляху полягає в тому, щоб представити нашу країну і в той же час підтримати національну економіку за рахунок припливу іноземної валюти.

Як генератор енергії DAS, ми дотримуємося політики відповідати потребам нашої країни в короткійе терміни і найефективнішим способом з територією в 4000 м2 і нашої досвідченою командою з 45 людей.

Ми завоювали довіру наших працівників, клієнтів, і партнерів по розробці системних рішень, а також досягли успіху в короткі терміни з чудовим співпрацею. Ми здійснюємо проекти не тільки як послуги, але і як соціальну відповідальність, як забезпечення тех. обслуговування та вирішення проблем з генераторами в несподіваних ситуаціях.

Наша мета полягає в тому, щоб поширити використання генераторів, щоб йти по життю з девізом “Людина перш за все, життя перш за все” і давати людям якомога більше інформації на цьому етапі.

Ми працюємо для того щоб обслуговувати найвіддаленіших областей, рости безперервно і переконувати в тому що життя може тривати весь час. “Генератор може врятувати життя людей!”. Ми усвідомлюємо цей факт і працюємо над його поширенням.

Імпульс зростання і принцип внутрішнього виробництва нашої компанії, яка продовжує свою діяльність з виробництва дизельних генераторів потужністю від 35 кВА до 1000 кВА, продажу, обслуговування та обслуговування запасних частин, проливає світло на наш шлях.